Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Uľahčite si zakladanie firmy

SEO Text

Aj keď Slovensko investovalo do informatizácie spoločnosti a služieb približne 1 miliardu eur, na jej výsledkoch to takmer vôbec nevidieť. Ak si chcete založiť spoločnosť, nestačí si sadnúť k PC, vyplniť pár elektronických formulárov a vyriešiť to všetko cez internet tak, ako to dokážu v Estónsku. Tu sa pripravte na to, že vaše pneumatiky či nohy dostanú poriadne zabrať – daňový a živnostenský úrad, formuláre, zdĺhavé potvrdzovanie a povestná slovenská byrokracia. Chcete sa tomuto vyhnúť? Dá sa to. 

 
Reklama

Nechajte to na externú spoločnosť 

Celý proces zakladania firmy môže trvať aj 14 dní. Dva týždne, ktoré môžete využiť oveľa efektívnejšie – oslovením nových klientov, stretnutiami s obchodnými partnermi alebo sa budete jednoducho venovať svojej rodine, pretože podnikanie vám ukrojí výraznú časť vášho času. Aj preto sú stále čoraz viac obľúbené externé spoločnosti, ktoré zakladajú firmy na kľúč. Vás to bude stáť jednu návštevu daňového úradu, podpis potrebných dokumentov a spoločnosť sa o to postará. Koľko to stojí? Onlineinvest.sk pre vás založí s. r. o. za 244 eur. 

Nechce sa vám čakať? 

Jedinou nevýhodou tohto riešenia je, že sa nedá veľmi urýchliť a tiež budete musieť čakať. Existuje však spôsob, vďaka ktorému môžete začať podnikať už do 24 hodín. Ako je to možné? Je to vďaka čoraz viac obľúbenejšiemu predaju spoločností – môžete si kúpiť obchodnú spoločnosť bez histórie alebo s históriou, no účtovne vyčistenú, a vďaka tomuto spôsobu môžete začať podnikať najneskôr do jedného dňa. 

Máte záujem o služby?

Máte záujem o jednoduchšie začiatky vo vašom podnikaní? Navštívte internetovú stránku Onlineinvest.sk. Táto spoločnosť vám, okrem založenia a predaja spoločnosti, ponúka aj virtuálne sídlo v Bratislave, zrušenie firmy či založenie spoločnosti v Českej republike. 

 
 
Sdílení a tisk
   
 

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk Register mf.cz