Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Aj neočakávaná udalosť má rýchle riešenie

xs pôžička

Neočakávaná udalosť a nedostatok financií na jej riešenie nie je príjemná kombinácia! Napríklad pokazená práčka či maxi účet za telefón naštartuje v mysli počítadlo s výsledkom, koľko nás to bude stáť. Aj zdanlivo veľký problém má svoje XS riešenie.

 
Reklama
O finančnej rezerve radi hovoríme, no menej si ju tvoríme a to aj v prípade, kedy nám náš príjem dovoľuje niečo odkladať. Radšej peniaze minieme na zábavu alebo kúpu aktuálnych noviniek. Ale zostať bez počítača alebo práčky je pre nás jednoducho nepredstaviteľné. 

Vyriešiť neočakávaný výdaj napríklad pôžičkou v nás často vyvoláva pocit bremena veľkého dlhu na nekonečný čas. Požičať si len toľko, koľko práve nevyhnutne potrebujeme a na krátku dobu môže byť príjemným a rýchlym riešením, ako dať veci do poriadku. Na prvý pohľad veľký problém, môže komfortne vyriešiť XS Pôžička. Poskytne financie vo výške od 60 do 500 eur so splácaním na iba tri mesiace. Navyše vďaka on-line kalkulačke budete vopred vedieť, koľko za pôžičku zaplatíte. Stačí vyplniť jednoduchý on-line formulár a následne vás bude kontaktovať obchodný zástupca, ktorý sa s vami dohodne na ďalšom postupe. Záleží iba na vás, či sa rozhodnete čerpať peniaze prostredníctvom predplatenej karty alebo vám bude pôžička vyplatená na váš bankový účet.   

 
 
Sdílení a tisk
   
 

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk Register mf.cz